Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor telt meg a tampon?...

Mikor telt meg a tampon? Honnan tudjam Mikor kell cserélni?

Figyelt kérdés

2 éve használok tampon ( 2,5 éve jott meg ,13 vagyok) de en meg mindig csak ugy szoktam kivenni hogy nézem hogy mikor raktam be Es ha erős a verzesem akkor 2-3 óra múlva veszem ki !

Es nem tudom en nem szoktam érezni hogy könnyen kijön vagy nem ! Vagyis lehet hogy könnyebben jon ki ug ha megtelt de nem tudom !



2016. jún. 11. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kicsit meghúzod a kihúzószálat és könnyen kijön, akkor megtelt, de ha egy helyben marad, akkor még nem.

Valamint amikor megtelt, érezhetsz"bugyogó" érzést is.

2016. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja jo

Bugyogo érzést en is szólam érezni '

Koszi !

2016. jún. 11. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak 5-6 óránként cserélem, mert akkor telik meg rendesen. Ha idő előtt húzod ki, könnyen felsértheted a hüvelyedet, így könnyebben kapsz el fertőzéseket. Nyugodtan maradhat bent 5-6 órát, és inkább csak akkor szedd ki, amikor kezd szivárogni, mint hamarabb.

19L

2016. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Koszi!

2016. jún. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!