Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor telt meg a tampon? (lent)

Mikor telt meg a tampon? (lent)

Figyelt kérdés

mikor telt meg a tampon?mikortól nem tud magába több vért szívni?ha a kihúzószál már véres, de a tampon nem mindenhol egyenlő színű, akkor már megtelt?(pl.vannak olyan részek, ahol egészen sötétpiros, meg vannak olyanok is, ahol még csak olyan világospiros.máshogy nem tudom elmagyarázni:D)

köszi a válaszokat!


2011. máj. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy könnyen kicsúszna, akkor már megtelt, de amúgy első 2-3 napban 4-6 óránként csere ajánlott, aztán később lehet 8 óránként is.
2011. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nekem első 1-2-3 napban már 3 óra után könnyen kicsúszik, meg még ki is folyik.:S

még írjatok!:)

2011. máj. 27. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 óra után neked már könnyen kicsúszik, esetleg folyik is mellette, akkor az már biztosan megtelt. Nem baj, ha nem mindenhol egyenlő színű, attól az még tele van. Tudod úgy ellenőrizni, hogy kicsit meghúzod a kihúzószálat, és ha már ki is csúszik tőle, akkor ideje cserélni. Esetleg használhatsz nagyobb méretet az első napokban, hogy tovább bírja.
2011. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!akkor ezek szerint ilyenkor már megtelt.nem tudtam, hogy csak én bénáztam-e el valamit, vagy tényleg tele van.köszönöm!
2011. máj. 27. 16:57
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és mindig super-t használok:)
2011. máj. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!