Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez?

Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzasgatlot, de akkor kezdtem el szedni mikor megjott. El is mult a menzeszem, bar nem olyan gyorsan, mint vartam de nem is annyira eros a gyogyszer. Tegnap egyutt voltam a parommal, akkor nem is volt semmi baj. De ma elkezdtem ujra verezni. Nem olyan erosen es nem is egesz nap, de alapbol nem johetne meg, csak mikor abbahagyom a gyogyszert. Mitol lehet ez? Masnak is volt mar ilyen? Ha holnap is lesz, elmegyek orvoshoz, de most kicsit meg vagyok ijedve, hogy megis mitol lehet.

2016. jún. 13. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Tájékoztató elolvasása mindig javallott.


Az összes fogamzásgátlón fel van tüntetve, hogy az első három hónapban pecsételővérzés jelentkezhet. Ha utána is fennáll a probléma akkor kell orvoshoz fordulni.

2016. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!