Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi herpesz milyen gyakran...

A nemi herpesz milyen gyakran jön ki?

Figyelt kérdés
Nekem most van valószinü, már elkezdtem kezelni. Szűz vagyok még, de orálisan már nem. Szóval valószinű ugy kaptam el. NAgyon fáj, alig tudok pisilni. Sőt nem is tudok.:S Valaki tudna vmi tanácsot adni mivel tudom enyhíteni??
2010. ápr. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kaptál rá antibiotikumot és krémet, akkor hatásos lehet még kiegészítésként a cickafarkból készült ülőfürdő. igaz, nekem nem herpeszem volt, hanem hüvelygyulladásom, de pár nap után sokkal gyorsabban enyhítette a fájdalmat.
2010. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló, herpesznél lehet ülőfürdőt venni? nem fertőzhet át így az álló vízben, más testrészekre is? kedves kérdező, a nemi herpes elég durva lehet, nem lenne jobb orvoshoz menni vele?
2010. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adri baba válasza:
Telviran nevű krémmel.
2010. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a telvirant gyógyszerbe is szedd.. nekemisvolt 1 éve de azóta hála az égnek nemjöttki.. én vmilyen fertőtlenitős ülőfürdöt vettem, de a kammila teás is jóvolt.. kitartáás!:)
2011. máj. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!