Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnál úgy van hogy...

Menstruációnál úgy van hogy van x (liter, deciliter, centiliter? ) vér?

Figyelt kérdés

Aminek tavoznia kell a testből. De ha példaul alszom vagy olyan pózban vagyok akkor kevésbé erős és akkor kevesebb folyik ki... Szóval ha kevesebbszer vagyok olyan pózban akkor gyorsabban elmúlik?

Tudom nagyon hülye kérdés csak nem vágom hpgy ez most hogy van.



2016. jún. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs meghatározva, hogy pontosan mennyinek kell távoznia, és akkor annyi fog. Ez mindenkinél változó, menstruációnként is lehet változó.

Ha kevesebbszer vagy "kifolyós" pózban, akkor hosszabb ideig fogsz vérezni.

2016. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A menstruáció mennyiségét inkább a levált méhnyálkahártya határozza meg. Ami távozik vérnek tűnik ugyan, de valójában nem olyan nagy mennyiségű vér az.

Elmúlni nem fog gyorsabban ha fekszel. Gravitáció: ha állsz akkor ki tud folyni, ha fekszel, akkor nem, de ettől még a menstruáció nem múlik el. Aminek ki kell jönnie, az ki fog jönni. Ha sokat fekszel, akkor lassabban ürül ki, ennyi.

2016. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fekvés után felkelsz, neked nem szokott kijönni egy nagyobb mennyiség?
2016. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!