Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek a menstruációs vérvesz...

Lehetek a menstruációs vérveszteségtől rosszul?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rosszul voltam, mert erősen megvolt. Nagyon rossz volt. Vérvétel után szoktam ugyanilyen lenni, ezért gondolom. Mondták, hogy ne próbálkozzak a véradással, mert szinte biztos, hogy nem bírnám ki. Amúgy normális a súlyom, kicsit vékony vagyok, de szerintem nemcsak ezen múlik. Ezelőtt nem hitték el, hogy ezért ájultam el majdnem az ünnepségen, azt mondták biztos anorexiás vagyok. Nem vagyok az és mindig ilyenkor van ez.
2016. jún. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mensi alatt én is elájulok néha, lehet összefüggés. Nekem a pulzusom is mindig alacsony.

19L

2016. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Nekem is alacsony a vérnyomásom, vérszegény is vagyok és a súlyom is nagyon kevés. Rendszeresen szédülök, régebben el is ájultam, amikor megvolt.
2016. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is vérszegény vagyok/voltam.
2016. jún. 15. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A menstruációs valódi vérveszteség minimális, nem attól vagy rosszul. Átlagosan 10-35ml vért vesztesz egy menzesz alatt, az gyakorlatilag semmi. Erős vérzésről is 80ml felett beszélünk. A hormonális változásoktól viszont lehetsz rosszul.
2016. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!