Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puffadt has minden evés után?

Puffadt has minden evés után?

Figyelt kérdés

Úgy 1-2 éve vettem észre, hogy ha eszem a hasam felpuffad. Mostanra már valóban zavaró. Ha keveset eszek, akkor is olyan a hasam, mint egy kismamának. Behúzni se tudom. Amúgy meg ha nem eszek, szép, lapos.

Nehezen tudnék ételallergiát kiszűrni, mert bármit eszem, felpuffadok.

Háziorvoshoz nem tudok menni, vagyis tudnék, de nem fogok(ezt ne is javasoljátok).


2016. jún. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kevés az emésztőenzimed.
2016. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz jársz évente ugye? Mert a puffadás sajnos petefészekrák tünete is lehet ... de ha csak simán ételektől, akkor hosszabb idejű joghurt+rozskenyér diétára és Jutavit Probiotik Plusz tablettára gondolhatsz segítségként.
2016. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem járok rendszeresen nőgyógyászhoz, sőt.

De csak kifejezetten evés után puffad a hasam, kb amíg rendesen meg nem emésztem a kaját.

2016. jún. 16. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a diétát több hónapon át. Én sem jártam egyébként 9 éven át, de Mostmár minden évben megyek. És mondom a többieknek is hogy menjenek. Sikeresen túlvagyok egy méhdaganat műtéten, aminek nagyon Örülök.
2016. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2023. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!