Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász egy szűz lányt? 15 éves vagyok, és 4 hónapja nem menstruálok. A barátaim véleménye szerint ez normális, még nem állt be rendesen. Édesanyám mindenképpen el akar vinni az orvoshoz. Szerintetek érdemes azért fizetni?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki gyorsan válaszoljon mert holnap kell mennem! :(
2016. jún. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely és hüvely-bementet nézi meg elsőként. A folyásból is szoktak ilyenkor venni kenetet. Valószínűleg vér és vizelet vizsgálatra és hasi ultrahangra is elküld.
2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, az első pár évben, max. Olyan 18 éves korig normális, hogy nem áll be rendesen. :)

Nekem is először 37 napot késett, az egyik osztálytársamnak fél évet..

Úgyhogy nyugi! ;)

2016. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Aggodalomra lehet,hogy nincs okod, de azért menjél csak vizsgáltasd ki magadat.Tul leszel rajta.
2016. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg /hasi/ ultrahangot csinálhat, illetve hormonvizsgálatot fog nézetni nálad.
2016. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehet annak köze ahhoz,hogy napi kb 4szer pisilek?

Ezeknek lehet valami köze egymáshoz?

2016. jún. 15. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg női orvoshoz mész.

Teljes manuális vizsgálat lesz.

Amúgy teljesen normális még ilyen korban ha kimarad akár 6 hónap is.

2016. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen,mind azoknak akik írtak ide,vagy levélben! Megnyugtatatok,és most már nem félek annyira!
2016. jún. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!