Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Ez most...

Mi lehet a bajom? Ez most gombás fertőzés lenne?

Figyelt kérdés
Fehér folyásom van és elég szúrós a szaga... Viszketés vagy fájdalom abszolút nincs, tehát nem tudom, hogy mi lehet ez. Azért sem értem, mert nagyon oda figyelek magamra. Sosem ülök le nyilvános helyen a WC-re, intim mosakodót is használok és időközönként szoktam pH kúpot is használni, hogy biztosan minden rendben legyen. Mitől lehet ez?

2016. jún. 17. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hajjaj de még milyen gombás a pizzád, irány az orvos antibiotikumért. Intim mosót ne használj az károsabb mint a sima víz, kúpot se. Apropó gombás punci: Nyami nyalogatnám.
2016. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak hogy kapj rendes választ is, ez nem feltétlenül gomba, de én elmennék dokihoz egy kenetet venni, hátha van vmi fertőzésed.

Egyébként az se jó, ha túl sok vackot használsz a puncid tisztítására. Én pl használok nyilvános WC-t elég gyakran (árkád, munkahely, kávézó, stb), aztán sose szedtem még össze ott semmit. Plusz én csak simán meleg vízzel mosom meg, semmi kúpot és krémet nem használok oda. Szerintem nem túl jó, mert hozzászokik a szervezeted, hogy mindig használsz rá ilyen vackokat, aztán ha egyszer nem használod, máris érzékenyebb lesz a szervezeted, és könnyebben kapsz el bármit.

19L

2016. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Lehet van benne valami :/ Már van időpontom jövő hét csütörtökre,csak azért kérdezem, hátha addig elviselhetőbbé tudnám tenni :)
2016. jún. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!