Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi tesztet javasolt...

Terhességi tesztet javasolt az orvos. Csonáltam 2-t mindkettő negatív lett kb 1 hét múlva meg kell jönnie. Minlehet a baj?

Figyelt kérdés

Uterus helyzete: afv

Mérete : 78×44 mm

Jobb ováriumban 20mm-es tüsző

Bal ovárium PCO-s aspektusu

Méhnyálkahártya vastagsága 12mm/2


2016. jún. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján PCO lehet, ahogy a leletben le is van írva. A PCO a policisztás petefészek betegség


Részletek: [link]

2016. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elolvastam a linket, ezek szerint lehet ez annak az oka hogy kövér vagyok? Pajzsmirigyem rendben van. Ez a betegség öröklődhet? Anyunak volt pár éve műtétje mert szétrobbant a petefészek cisztája. 5 hét milva kell vissza mennem a rákszűrés eredményéért azt mondta az uh-t végző (hüvelyi uh volt) hogy elég akkor visszamennem csak ragaszkodjak hozzá hogy az orvos nézze meg a papírjaimat. Mire számítsak? Lesz még vizsálat? Vagy ír gyógyszert??
2016. jún. 19. 19:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy Van rendes rendszeres vérzésem.
2016. jún. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!