Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennap van elég sok fehér...

Mindennap van elég sok fehér folyásom? Ez gomba?

Figyelt kérdés
minden nap van fehér folyásom.ha sokat mozgom akkor néha kissé darabos is de fehér szinü és kissé büzös.viszketni nem viszket.régebben vt gombám de akkor sárgás vt és turó szerü. ez a mostani is gomba?v ez normális?
2008. szept. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy valamilyen fertőzést kaptál el. Szerintem ha nem múlik el pár napon belül fordulj vele nőgyógyászhoz. Nem mostanában kell megjönnie a mensidnek? Mennyi idős vagy?
2008. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is mindig van fehér folyásom és ugyanúgy mint neked mozgástól több és darabos. 20éves vagyok és kb amióta menstruálok (12éves korom óta) van... eddig nemgondoltam volna hogy fertőzés lenne... Mindig is igy volt. Nőgyógyász gondolom rájött volna ha valami nincs rendben a rutinvizsgálatnál.
2008. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér turószerü folyás nem norm. dolog, lehet az gombás fertözés, és lehet antibiotikumos kura után is ilyen, ha tul régen van mindenképp keress orvost, és nem biztos hogy nögyógyász kell, van börgyógyászaton std szakrendelés, ott több vizsgálatot tudnak elvégezni ilyen téren !
2008. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem viszket, nem ég akkor nincsen fertőzés. a sok mozgás okozhat is. hasznalj intim mosakodo gelt, az befolyasolja a huvely folyas ph-ját igy a "szagat" is.

én 27 éves vagyok, nekem orvosok ultrahanggal kimutattak, h van egy nyákmirigyem a huvely falan, igy több a folyasom is, lehet talan neked is van ilyened, csak eddig nem tudtad.

2008. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem feltétlenül gomba vagy fertőzés, a palástfű-tea szinten tartja csak állandóan kell inni, gyógyszertárban lehet kapni
2008. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!