Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos barnázás mitől...

Folyamatos barnázás mitől lehet. Fogamzásgátlo szedse kozben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Februar ota elek parkapcsolatban. Elso honapban nem fekudtem le vele, el mentem marciusban nogyogyaszhoz es felirattam fogamzasgatlot es megcsinaltunk minden analizist, es minden rendben van/ volt. A Karissa nevu fg.t kaptam. Es utana meg tobb mint 2 hetig nem fekudtunk le.... Mikor megtortent, nem elvezett el bennem meg egy ideig. Nem is volt problema. Mikor elelvezett bennem eloszor elkezdtem verezni es a fg.bol meg volt kb 10 szem,(felhivtam a nogyogyaszt es azt mondta, hogy ez nem nagy problema..alacsony hormontartalmu a tebletta es azert van igy...es hogy a verzes tartani fog az egy hetes szunetig) , a hetes szunetben mar kevesbe volt verzesem. Mikor elkezdtem szedni a kovetkezo levelet addigra teljesen elmult...de ujbol lefekudtunk es megint belem elvezett.. .es azota folyamatosan barnazok... Nap mint nap.... Valakivel tortent hasonlo? Valaki tud adni tanacstot... ? Megint menni fogok a.nogyogyaszhoz de pont befelyeztem a levelet es varom az egy hetes szunetet. (Kell cserelni a fogamzasgatlo toblettat?)

24/L vagyok


2016. jún. 20. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne pont ezt elmondani az orvosnak hogy szex után jön és szerintem ebbe csak ő fog tudni segíteni.
2016. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!