Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg fogyás...

Miért nem jön meg fogyás után? Megrémiszt

Figyelt kérdés

168 cm vagyok,durván 49 kg.

Az utóbbi fél évben leadtam pár kilót(kb.4et),nem nagyon az étkezésemnek, inkább a mozgásnak köszönhetően(persze az étkezésemre is odafigyeltem).

Az előző hónapban nem jött meg,de volt már ilyen,gondoltam adok neki időt.De ebben a hónapban sem érkezett meg.Mitől lehet ez?Eléggé nyugtalanít.Most hagynom kellenne a mozgást amíg meg nem jön normálisan?



2016. jún. 20. 13:28
 1/5 anonim válasza:
a mozgástól csak könnyebben kellene jöjjön és rendszerezettebben. szerintem fordulj egy szakértőhöz
2016. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen igen ha már második hónapja nem jön meg az gond. Menj orvoshoz.
2016. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold át mit eszel? Viszel be elegendő fehérjét, húst, májat, tojást, tejterméket a szervezetedbe? Ha sportolsz, akkor a fehérjét pótolni kell.
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok,de a fehérje bevitelemre ügyelek
2016. jún. 21. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Durván anorexiás súlyra koplaltad magad. Majd olyan 52-53-54kg környékén megint menstruálni fogsz.

Szedd össze magad, ha gyereket is akarsz valaha.

2016. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!