Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivan velem? Az ilyennel...

Mivan velem? Az ilyennel orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Két hét alatt egy kilót fogytam (ami a csekély súlyomnál nagy dolog.. Most 43kg vagyok.) Nem kívánok enni, pedig én szerettem, hogy mindig három személy helyett is eszek. Az alapvetően egyenes háttartásom helyett mostanában észre sem veszem, és görnyedten ülök. A menstruációm 37 napja késik (mondjuk még nem állt be rendszeresre, de ennyit még nem késett). És ha ennyi nem lenne elég, Kb. 4 napja ilyen undorító barnás takonyszerű izé van a bugyimon. Mi a bajom? Beteg vagyok? 14/l

2016. jún. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Bsrna folyás a menzeszed
2016. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a következő már normális lesz?
2016. jún. 19. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem! Az nem menzesz, (ver de nem menzesz)


Normalis mert nem allt meg be, megfog jonni valoszinuleg, barnazas azt jelezheti.

A menzesz onnantol szamitva menzesz hogy 2-3napig legalabb rendesen verzel. Voros, alvadt ver.

2016. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!