Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan hogy nem jön meg...

Lehet olyan hogy nem jön meg a menstruáció ugyan abban a hónapban?

Figyelt kérdés

Kérlek olyanok írjanak akiknél már volt ilyen.


Tavaly ugyan ebben a hónapban nem jött meg. Lehetséges hogy most "megismételi" a dolgot? Tavaly egy családtagom elvesztése miatt nagyon sokat stresszeltem és nem jön meg.


Szűz vagyok még azt még hozzá tenném!.


2016. jún. 21. 15:46
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy masnal hogy van, de nekem minden ev januarjaban kimarad.
2016. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magától nincs ilyen. Ha megint stresszel csak ezúttal a vérzésed miatt akkor kimaradhat. De csak úgy nem fog rendszeresen minden év ugyanazon hónapján elmaradni.
2016. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs köze a kettőnek egymáshoz, nem függ össze.
2016. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nehéz nem stresszelni miatta , mert anyám bosszant minden nap és minden nap elmondja, hogy kivizsgáltatásra fog küldeni..
2016. jún. 22. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:

16 éves korig még normális, de egy kivizsgálás sose árt. Legalább hozzászoksz a nőgyógyászhoz, és ha beteg leszel, nem húzod halasztod egy hónapig a dokihoz látogatást.

19L

2016. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. nagyon szépen köszönöm, hogy írtál és természetesen nem fogom akkor halogatni! :)
2016. jún. 23. 06:27
 7/9 A kérdező kommentje:
És természetesen mindenki válaszát köszönöm!
2016. jún. 23. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig minden áprilisban kimaradt. Akkor hagytam abba a fog. gátlót, plusz idén műtétem is volt ciszta miatt, de ehhez ennek nem volt köze. Pontosan nem tudom mi okozta
2016. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam és bőven elmúltam már 16. 29 vagyok
2016. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!