Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm?...

Miért késhet a menstruációm? Normális ez (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy mióta megjött, mindig rendszertelen volt (valószínű a testsúlyom miatt), és általában az előző menstruációm végéhez hozzáadva pár napot kellett megjönnie. Viszont január óta már beállít "normálisra".

Most 16-án kellett volna az új rendszer szerint megjönnie, viszont most, még 23-án nem jött meg.

Élek nemi életet, de mindig nagyon vigyáztunk, nem szakadt ki a gumi, nem ment el bennem, semmi gond nem történt elméletileg, ami gondot okozhatna.

Viszont múlthéten lebetegedtem nagyon, és rengeteg algopyrint, C-vitamint, és antibiotikumot is szedtem be, illetve elég stresszes is voltam a betegség miatt.

Lehetséges, hogy mindez ennyit csúsztasson a menstruáción?

Kérlek nyugtassatok meg, hogy csúszhat emiatt ennyit...


2016. jún. 23. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Antibiotikum befolyásolja.
2016. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem antibiotikum utan mindig kesik.
2016. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!