Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzésem van. Mit...

Hüvelyfertőzésem van. Mit tegyek? :S 14L

Figyelt kérdés

Már régóta húzom, és nem merem elmondani anyukámnak... Nem olyan a kapcsolatunk hogy ilyeneket megbeszéljek vele :$

Nem tudom mit tegyek :( :S



2016. jún. 24. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"orvosodat, nőgyógyászodat"?

14 évesen???????

2016. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Beszéld meg anyukáddal ,hogy mi a problémád a patikákban kaphatók fertőzésre krémek ,kúpok ha az sem használ akkor nőgyógyász.
2016. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan mi a baj?


A tv-ben reklámoznak egy tablettát ami hüvely gombás és egyébb fertőzések kezelésére is jó.K ettő az egyben.



Ha fehér folyásod van,színe átlátszó,fehér vagy halvány sárga p,nem csíp,viszket akkor semmi bajod nincs.

2016. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
57%
én is nagyon sokáig vártam, amíg elmondtam, s elmentünk nőgyógyászhoz. most ott tartok, hogy 3. kúpos kezelésem után sem múlik el. én is nagyon féltem elmondani, nekem sincs ilyen viszonyom, de meg fogja érteni :) csak egyszerűen menj oda hozzá, s mondd el neki, hogy szerinted el kellene mennetek egy nőgyógyászhoz. megkérdi, miért, aztán vagy elmondod neki, hogy mi a helyzet, vagy azt mondod, hogy semmi komoly, csak először az orvossal szeretnéd megbeszélni :)
2016. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 5. 12:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Sikerült megoldást találnod?
2016. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!