Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Super méretű o. b. tampon...

Super méretű o. b. tampon tininek?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek és ezalatt lesz meg. Mindenképpen fürdeni fogok, ezért tampon használatát ajánlották óránkénti cseréléssel. Tévedésből supert vettünk, már semmiképpen nem lesz idő normált venni. 17 éves vagyok, nem fog ez nagy fájdalommal járni? Úgy tudom, hogy nem a testalkathoz, a vérzéshez igazodik a méret, de mindig normált használtam, így nem tudom
2016. jún. 25. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már használták tampont akkor ezzel sem lesz gond.

Én 15éves korom óta használok supert és volt idő hogy super plusz kellett annyira erős volt. Semmit nem okoz, azóta is nagyon szűk vagyok.

2016. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, amire a "semmit nem okoz" részt írtad, van barátom, azért jóval kisebb egy tampon. Mindössze nem tudom, milyen lehet folyamatosan egy ekkora tampon. De ha más is használta ennyi idősen, akkor csak nem lehet fájdalmas.
2016. jún. 25. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyaraláson is ellehet ugrani a kisboltba. Tampont mindenhol kapni.

Egyébként ha a vérzésed elég erős akkor nem fog kellemetlenséget okozni. Ha nem telik meg rendesen akkor az eltávolítás kellemetlen lehet.

2016. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott nem szeretnék ilyet vásárolni, kint élő ismerősömtől tudom, hogy ott 3000 egy 16os márkátlan tampon. Vízben leszek, tehát ha nem menstruációval vízzel telik meg
2016. jún. 25. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fesziteni fog maximum, amikor mar megtelt

Ha nem vagy szuz semmi gond nem lesz

17/l

2016. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ilyesztő a mérete de ne aggódj!Nem feszít csak kivételkor maceránsabb!
2016. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!