Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez is a menstruáció miatt van?

Ez is a menstruáció miatt van?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg a menstruációm és olyan eddig is volt hogy olyan elnehezültnek éreztem az alhasamat és a méhemet,de ma reggel óta olyan görcsök nyilallnak bele a végbelembe,hogy már kezdek megijedni:(( és az előbb voltam wc-n és próbáltam úgy csinálni mintha a "nagydolgom végezném" és annyira fàjt ahogy nyomtam,hogy az már tènyleg kétségbeejtett :( szerintetek ez a menstruáció miatt van vagy komolyabb a baj?talán aranyér?:(

2016. jún. 25. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg ha ez fontos 16 éves vagyok.
2016. jún. 25. 17:59
 2/3 anonim válasza:
21%

Nekem aranyerem van, de én nem kezelem. Elvan ott. :) És amikor nekem is megjön akkor általában, de nem mindig nekem is szokott oda nyilalni. Nekem pont tegnap jött meg és akkor nyilalt bele, erősen de aztán elmúlt.. Szerintem nekem nem olyan vészes mint neked... Nem tudom beszéld meg anyuddal aztán ha úgy van inkább kérdezzétek meg a nődokit :)

14/L

2016. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy attól van.Akkor nem a végbeled görcsölne. Lehet hogy székrekedésed van.Attól lehet ez.De mindenképpen menj el orvoshoz.
2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!