Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vereztem amikor megujjaz...

Miert vereztem amikor megujjazott? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Tegnap nem szexeltunk, megujjazott, s mar akkor kisse veres lettem es egyszer, par masodpercig bedugta, s kisse vereztem.. Rendesen ma kellett volna megjojjon a menstruaciom, mivel ma lenne 28.nap, de mult heten 20. napra jott meg, s tartott rendesen 3-5 napot. Ami meg fontos, hogy szoktam venni novenyi kivonatu cseppeket, ami rendszerezi a hormonokat, s avval rendesen 28.napra jott meg eddig, csak kell tartani egy honap szunetet 3 honap utan... Lehet, hogy azert is jott hamarabb mult heten, mert nem tartottam szunetet es tul sokaig vettem? S ami jobban aggaszt, hogy lehet azert vereztem, mert reg nem csinaltuk?

2016. jún. 25. 12:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit meg elfelejtettem irni, hogy mult heten mikor megujjazott, akkor is picit vereztem s ra fel napra kezdtem menstrualni. Terhesseg gondolom nem, hanem lehet inkabb mehszajsebrol van szo, hogy most is vereztem kicsit?
2016. jún. 25. 13:16
 2/4 anonim ***** válasza:
A körömnel való felsértés is okozhat enyhe vérzést.
2016. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de megfigyeltem, s rovid volt a korme :)
2016. jún. 25. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
A rövid köröm is fel tud sérteni. Egy barátnőmnek folyadékkal telt ciszta nőtt ilyentől a méhnyakán. Menj el dokihoz, és nézze meg, hogy sérüléstől van-e?
2016. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!