Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik. Aggódnom...

8 napja késik. Aggódnom kellene? 15/L

Figyelt kérdés

8 napja késik a menstruációm, és egy kicsit aggódom, hogy valami baj lehet. 12 éves korom óta van vérzésem, eddig rendszeres volt, néha egy két nap eltéréssel, viszont az utóbbi időben eléggé megváltoztak a dolgok. Nagyon erősek lettek a görcseim, volt amikor naponta 2 fájdalomcsillapítót is be kellett vennem, és előfordult már, hogy hánytam, és el is ájultam. Most pedig 8 napja késik, több helyen is utána olvastam, hogy ez elvileg normális ilyen korban, de egy kicsit azért tartok attól, hogy esetleg valami baj van. Napok óta érzem a mindjárt megjön érzést, és nagyon enyhén görcsölök, de nem jön semmi. Anya orvoshoz akar vinni, hogy beszéljem le róla?

(szűz vagyok)



2016. jún. 25. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy 17 éves korig ez nem probléma, addigra illene beállnia.

Akár hónapok is kimaradhatnak.

2016. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan görcseid szoktak lenni, hogy elájulsz, akkor vigyen csak el az anyukád az orvoshoz. Ezt ki kell vizsgáltatni, hogy mitől változott meg a ciklusod? Hormonvizsgálatot kell csináltatni vérből.
2016. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezzel orvoshoz menni?! Siralmasak az ilyen szülők... Teljesen normális ez 15 évesen. A doki annyiból jó, hogy amikor valami fertőzés miatt kell majd menned, nem fogsz már félni, mert megszokod.
2016. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet hormonzavar, fertőzés vagy ciszta is.

Hidd el én sem szeretnék elmenni, nekem is ilyesmi problémám van és elmegyek. 13/L

2016. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem 2 heteket is késett, sőt még idősebb koromban is.
2016. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!