Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha néhány nappal...

Normális, ha néhány nappal korábban jött meg, mint ahogy szokott?

Figyelt kérdés

Három hónapja van meg. Általában 29-30-án szokott megjönni, de már ma reggel észrevettem, hogy vérzek.

Két napja valami barna folyásom is volt, de az már elmúlt. Ez normális?

14/L



2016. jún. 26. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki sincs felvilágosítva a 21. században?! Persze, hogy normális, akár hónapok is kimaradhatnak ilyen idősen, pár nap meg aztán semmi, annyit felnőtt nőknél is csúszhat/hamarabb jöhet meg. Olvass utána a témának, mert nagyon gáz, ha azt hiszed, hogy 14 évesen napra pontosnak kell lennie...
2016. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen ezt én sem értem, hogy tizenéves lányok miért nem a szülőkkel beszélgetnek? Illetve, hogy a szülő már jó előre miért nem mond el mindent.

Szóval még az is normális, hogyha összevissza fog megjönni. Lehet hónapok is ki fognak maradni, aztán lehet, hogy pár hónapig rendszeres lesz. Most meg valószínű a nagy kánikula miatt jött meg hamarabb. Ne izgulj.

2016. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem rég lettél csak "nagylány". Ez teljesen normális!:)

Kell neki idő, hogy beálljon és rendszeres legyen. Nyugi, semmi baj nincs!:)

2016. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem! Anyukád nem világosított fel???

Egy nőnek 18 éves korára kell beállta.

Sőt, a felnőtt nőknek sem jön napra pontosan.

Nem vagyunk gépek!

2016. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!