Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borsó nagyságú gombóc van a...

Borsó nagyságú gombóc van a hüvelyembe ami néha elő szokott jönni van amikor eltünik mi ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi ez csak néha jön elő nem fáj mivel még szűz vagyok nem voltam nőgyógyásznál hogy megnézessem csak félek így nem merek lefeküdni a párommal sem.. :(
2016. jún. 27. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "előjön"? A Bartholin-mirigyre tippelnék, de jobb, ha megnézeted nőgyógyásszal, szűzen is elmehetsz nyugodtan.
2016. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mivel borsó nagyságút írtál és nem írtad hol, ezért nem lehet tudni micsoda.

Én a helyedben mindenképpen megmutatnám nőgyógyásznak, mert nem akarnám az életemet félelemben leélni és azt sem akarnám, hogy a félelmem miatt a párom eltávolodjon tőlem.

A nőgyógyász orvos, aki millió nemi szervet látott már.

Nő nőgyógyászok is vannak.

Ne hagyd, hogy egy félelmed befolyásolja az életed, pláne, ami megoldható.

Jelentkezz be egy dokihoz. Mindenképpen megéri.

2016. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Hát csak néha szoktam érezni odabent... Már régóta megvan ez pontosan nem tudom mennyi ideje :( párom nem fof eltávolodni töllem ez miatt nem olyan hála... Mindent meg tudunk beszélni ezt is elmondtam neki :)

2016. jún. 28. 00:47
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem a hüvely bemenetnél van hanem bentebb középtájt
2016. jún. 28. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Van még egy olyan lehetőség, ami sok nőnek nem egyértelmű még, de ettől is lehet sok esetben érezni ilyen gombóc-szerűsége(ke)t:

Amikor kemény vagy félkemény a vastagbél vagy végbél közelében lévő széklet, azt érezhetjük, ha a hüvelybe belenyúlunk.

Ha borsó nagyságút írtál, akkor az lehet széklet érzete is, mivel a hüvely és bél között igen vékony a fal, ezért "átérezhető" a széklet.

2016. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ ezzel én is tisztában vagyok csak az a gombóc mindig ugyan olyan tobb eve ugyan olyan nagysagu is nem tudom.... :/
2016. jún. 28. 10:26
 7/14 A kérdező kommentje:
És hát multkor is néztem és 10 perc után el tünt érdekes...
2016. jún. 28. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha 10 perc után eltűnt, akkor az tényleg széklet.
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mindig ugyan akkora es nagyon kidudorodik
2016. jún. 28. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudod, foglalkoztat, félsz, ezért egy járható út van és az a nőgyógyász.

Találgatni nem érdemes. Az orvos a szakember, ő tudja a félelmedet eloszlatni és pontos információval szolgálni.

2016. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!