Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ti minden nap használtok...

Nők, ti minden nap használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés

21 vagyok, kb. 11 éves korom óta nem tudok tisztasági betét nélkül létezni, mert annyira sok a folyásom, hogy kb. az egész bugyim olyan lenne mindig. De ha beteszek egy betétet, már kb. 2 perc után olyan is lesz. Fürdés után is, ahogy felhúzom a bugyit, szinte már rögtön olyan...

Eddig ez a folyás fehéres, átlátszó volt, most viszont egy ideje sárga...

Tudom, nőgyógyász.

El is megyek, csak kíváncsi vagyok, hogy másnál milyen mértékű a folyás, illetve mások is használnak-e napi rendszerességgel tisztaságit, vagy csak menzesz előtt, után.



2016. jún. 28. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden nap használok. Nem olyan nagyon nagy mennyiségű, és nem is mindig van, de nem tudom, hogy mikor lesz vagy nem.

Pl. van, hogy úgy megyek délután haza és tök tiszta a betét, semmi sincs rajta.

Van amikor pedig még a melóhelyen kimegyek a mosdóba és már olyan.

Szóval nem tudom, mitől függ, semmi logikát nem fedeztem fel benne.

Így én inkább minden reggel beteszem, ez a legegyszerűbb.

2016. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, en csak a menzesz alatt teszek be betetet.
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt és peteéréskor van folyásom.
2016. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak mensi idején használok tampon alá.

19L

2016. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vérzés előtt amikor már várható, alatt a tampon mellé és a végén használok. Közte csak nagyon ritkán, a hüvelygyűrű mellett picit több a folyásom, de az is inkább a vérzés előtti időszakban van.

Van akinek több, van akinek kevesebb a folyása, majd azért írd meg hogy mit mondott a doki erre!

2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végig van folyásom, de elenyésző mennyiségű.


Tisztasági betétet csak a várt menstruáció környékén szoktam használni és a vérzést követő 1-2 napon.

2016. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nekem 12-13 éves korom óta folyamatosan van folyásom, a család sok női tagjával így van ez. nekem is szokott változni a színe, állaga. szerintem ez függ attól is, hogy mennyire van meleg, jobban "beizzadunk", nem szellőzik a tisztaságitól annyira. de sajnos nekem is muszáj állandóan, kellemetlen érzés és látvány tisztasági nélkül lenni
2016. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mit mondott a nőgyógyász? Ugyan ezzel a problémával küzködöm és kíváncsi lennék, hogy ez mitől lehet!
2019. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hordok minden nap.
2021. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!