Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim torna segít? Ha nagyon...

Intim torna segít? Ha nagyon nagyin nevetek akkor kicsit becseppen?

Figyelt kérdés

Ha pl. Van egy nagyon vicces helyzet akkor beccseppen,vagy bepisulek de az utóbbi elég ritka...intim torna segítene?mondanátok gyakorlatokat?

14/L



2016. jún. 28. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nekem is becseppent. Volt,hogy egy az egybe össze h*gyoztam magam (már bocsi). Hüvelytorna: ülj a wc-re 10 másodpercig "szívd befelé" a hüvelyed, úgymond feszítsd meg, majd 10 mp-ig "toljad". Ezt játszd el 3*10 mp/ alkalommal, reggel , délbe, este. Lehet segít, nekem már nem tudom mi segített. Jó dolog az intim torna....aki tud ilyet ,annak állítólag a szülés is könnyebb.
2016. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 29. 10:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy toljam ?kezdjek el pisilni vagy csak úgy toljam?
2016. jún. 29. 10:27
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen, az is jó, ha elkezdesz pisilni, és egyszercsak "megfogod", visszatartod, majd újra engeded. Nekem sokat segített. Annyira, hogy 4 szülés után sem mondja meg senki, hogy szültem. Ugyan így lehet tornáztatni pisilés nélkül bárhol. Sorban állás közben, buszon utazva... Senki nem látja.
2016. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!