Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megerőltetés/sport utáni...

Megerőltetés/sport utáni vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és van egy komoly problémám.

3 éve menstruálok, a vérzéseim erőteljesek voltak, borzalmas fájdalmakkal (néha iskolába sem tudtam elmenni). Pár hónappal az első menzeszem után jelentkezett a probléma. Tesi órán mikor megerőltettem magamat elkezdtem görcsölni és elöntött a vér. Voltunk nőgyógyásznál 2,5 évvel ezelőtt aki meg akart vizsgálni belülről. Ezt nem hagytam, így kiírt testnevelésről. Azóta nem is tornáztam, ha pedig busz után rohantam vagy kicsit tornáztam itthon elöntött a vér.

Pár hónapja elkezdtem fogamzásgátlót szedni hogy ne haljak bele a menzeszbe havonta. Arra tökéletesen hatott, ezért gondoltam újra megpróbálom a tornát. Elkezdtem itthon edzeni kicsit (tényleg kicsit, napi 10-15 percet), de semmit nem változott. 1,5 hétig csináltam és végig ömlött belőlem a vér. Nemrég abbahagytam és semmi bajom nincs.

Már nagyon sok orvosnál, nőgyógyásznál voltunk, de senki nem tudja mi a bajom. Azt mondják hogy meg kell vizsgáljanak, de azt nagyon nem akarom mert szűz vagyok, és nem biztos (sőt) hogy kiderül a probléma ha kiteszem magam egy kellemetlen vizsgálatnak.

Kérlek segítsetek! Volt már valakinek ilyen? A válszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 9. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, de szerintem hagyd hogy megvizsgáljanak, ha a doki nem szimpatikus menj másik orvoshoz, hátha nála meg mernéd engedni hogy megnézzenek. Ha nem engedsz, sose gyógyulsz ki belőle :(
2016. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha ilyen hülye vagy, hogy nem hagyod megvizsgáltatni magadat, akkor vess magadra... Így egyáltalán minek mész orvoshoz, ha úgyse csinálhat veled semmit...? És még csodálkozol, hogy nem derült ki, mi bajod van...
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!