Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akit műtöttek méhszájseb...

Akit műtöttek méhszájseb miatt, mennyi idő telt el a méhszájseb diagnosztizálása és a műtét között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kb. 1 éve volt császármetszésem, de azóta folyamatos gyulladás szerepel a citológiai leleten. Eddig p2 volt, de kb 2 havonta antibiotikumokat szedek. A májam eléggé le van terhelve emiatt, le is fogytam, már legutóbb doktornő dalacin hüvelykrémet írt fel, mert szájon át szedhetőt nem mert felírni. Márciusban vették le a kenetet, május elején mentem vissza. P2 volt, viszont a vegyes baktérium van beikszelve és az egyéb: metaplasia, repair etc. Rá van írva az is hogy 6 hónap múlva kontroll. Doktornő ekkor megvizsgált és már akkor úgy be voltam gyulladva, hogy véres volt a kesztyűje, mutatta. Véreztem is utána 2 napig, pedig citológiát sem vett le. Mondta, hogy csúnyán be van gyulladva, méhszájseb. (Ekkor írta fel a dalacin krémet) Jelenleg nem érzem, hogy javult volna a dolog, ezért keresen más nőgyógyászt is, több szem többet lát alapon. Félek, hogy azóta már úgy elburjánzott, hogy a citológiám sem jó és műteni kellesz majd. Egyszer már volt konizációs műtétem. Ezért érdekelne, hogy ha valaki járt hasonló cipőben mi lett a vége? Milyen gyógyszer használt esetleg?

2016. jún. 28. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem elég hamar megműtöttek, 1-2 héten belül, de nekem P3 lett az eredményem.
2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!