Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhetne a mellem?

Mitől nőhetne a mellem?

Figyelt kérdés
Alapból közepes méretű, kerek cicieim voltak. Ekkor voltam 65 kg. Pánikbetegség miatt lefogytam 55-56-ig, nyilván velem fogyott a cicim is. Eléggé laposak, a fogyás miatt plusz lógós is lett. Az a tipikus csúnya cici. Szerencsére a párom velem volt akkor is,mikor szép volt, és együtt élte velem a fogyásomat. Számára mjnd a mai napig szépek, de nekem nem tetszenek. Nem vagyok hajlandó plasztikáztatni, fogitabit sem szándékozok szedni. Igazából az érdekel, hogy milyen sporttal tudnám , ha n is növeszteni,csak megemelni , hogy ne legyen ilyen tutymuty. Köszönöm

2016. jún. 28. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, mert a sport izmot "termel" és pont nem zsírt. Maximum sakk-kal és sokat kell ülni és keveset mozogni.
2016. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha alá beizmosítok az nem emelné meg?
2016. jún. 29. 22:46
 3/3 Scav ***** válasza:
mellizom erősítő gyakorlatokkal a mellizom megnövekszik, megemeli a mellet. látszólag feszesebb lesz, kicsit magasabban fog állni. Arra kell vigyázni, hogy ha fogysz az edzés miatt, akkor mellből is fogyni fogsz és akkor lehet nem lesz annyira szép a kívánt eredmény. Tehát fogyás nélkül kéne erősíteni, azaz kicsivel több kaja, mellizomerősítés és akkor megemeli. Nagyobb nem lesz, de optikai tunning lesz, mert a megemeléstől feszesebbnek és nagyobbnak is látszódik (természetesen ha nem veszítesz zsírszövetet belőle). A sárga kapszula c. könyvet olvasd el, ha tudatosan akarod csinálni.
2016. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!