Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég feküdtünk le és?...

Nemrég feküdtünk le és? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden rendben ment, azonban nem véreztem egy kicsit sem, pedig teljesen bent volt..ezután a 3.alkalomkor pedig amikor még alig ment be akkor véreztem...mintha akkor szakadt volna át a szűzhártyám. Ez lehetséges? Baj van velem? /17L
2016. jún. 29. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled. Csak vedekezzetek:)
2016. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj, ilyen előfordul.
2016. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért hiszik azt az emberek, hogy az a normális, ha az első szex során vérzik a nő? Egyáltalán nem fontos a vérzés, csak ugye sokan állat módon csinálják, és sérül a hüvely. Nálam egyáltalán nem vérzett az első alkalommal sem, és nem is fájt. Persze, vadabb szex esetén néha barnáztam, de az is csak pár óráig tartott. Éppen lehet, hogy akkor szakadt el a szűzhártyád, de az is lehet, hogy már évekkel ezelőtt elszakadt (lovaglás, spárga, stb), most meg csak vadabbak voltatok. Ne aggódj.

19L

2016. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, van ilyen, az elején "túl" óvatos volt, így csak a harmadiknál szakadt át a szűzhártyád.
2016. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl sosem vérzett. Na bumm.

Védekezzetek :)

2016. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vérzés nem kötelező, örülj neki, hogy nem véreztél. A többség nem a szűzhártya elszakadása miatt vérzik, hanem azért mert inkább összeszorítják a fogukat és tűrik hogy fájjon, csak, hogy a palijuk nehogy megsértődjön.



Máskor ne kapkodjatok, izgulj fel rendesen, ha pedig nem vagy elég nedves használjatok síkosítót.

2016. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!