Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég ismerkedtem meg valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismerkedtem meg valakivel, együtt vagyunk, már le is feküdtünk, de folyton sírok ha rá gondolok, meg az egészre. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja beszélünk fb-on, majd élőbe is találkoztunk, majd egy hétre rá megtörtént az is. Addig minden ok, de mióta lefeküdtünk, azóta elég sokat sírok. Ez normális, vagy mit jelent ez? Túl érzékeny vagyok, esetleg nem működik a kapcsolat vagy mi lehet? Úgy próbálok viselkedni mint amikor először találkoztunk, mer akkor még minden "rendben" volt. Valaki valami ötlet?

2014. nov. 16. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért sírsz? Megbántad? vagy csak alkalmi volt?
2014. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor sírtam,mikor úgy éreztem,hogy túl szép ahhoz,hogy igaz legyen.Éreztem,valami baj lesz.Sajnos be is igazolódott,cserben hagyott az illető.
2014. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez így elég sovány, írd le mit érzel.. megbánást? szégyent? szeretetet?
2014. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát de bmeg, te sírsz, csak te tudod! Én honnan a fszomból tudjam, hogy te mi a fszért sírsz, bmeg?
2014. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azért sírtam még anno, mert rájöttem, hogy érzelmileg labilis vagyok, és több érzelem kellett volna nekem a kapcsolathoz. Mondjuk nem feküdtünk le, de nagyon rossz volt, mert tudtam, hogy egyikőnk sem szerelmes, végül véget vetettem a kapcsolatnak, mert nekem kell szerelem, tudtam, hogy nem szeret, és úgy éreztem, hogy nem érdemel meg engem.


Nem lehet, hogy régi exed miatt sírsz? Egy konkrét dolog miatt sírsz, ami megtörtént a múltban, és mindig eszedbe jut, vagy csak érzékenyebb vagy, és mindenen elsírod magad azóta?

Válaszodat privátban írd, kérlek, mert akkor biztosan tudok majd segíteni.

18/L

2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2-es én is ilyet érzek kicsit, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Mivel amúgy nem nagyon lenne kapcsolatom, mert eléggé befelé forduló vagyok, és egyéb nem részletezendő okok miatt se, így ez nagyon nagyon meglepő számomra, hogy most mégis. Persze miért ne? Ez csak egy indok arra, hogy most jó hogy van, elvileg.

#5-ös: írok privátot, és én is érzelmileg labilis vagyok.

2014. nov. 17. 07:32
 7/7 A kérdező kommentje:
A 3 hónap egyébként 3 hét csak.
2014. nov. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!