Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, faj. Ez gomba?

Viszket, faj. Ez gomba?

Figyelt kérdés
Szoval van ,hogy a folyasom megindul mint a viz de nem budos inkabb ilyen edeskes a szaga. Darabos vagyis ahogy kitorlom marad a wcpapiron ilyen feher darab egy ketto. Eddig igy siman nem fajt csak amikor szeretkeztem a parommal de akkor nagyon eg,faj:/ es mostmar magaban is faj,eg es a spermaja pedig csip szex utan. Ki is vagyok kicsit repedve biztos az is rajatszik de valami fertozes is van biztosan. Ez gomba szerintetek? Ha veszek canestent es huvelyflora visszaallitot az segithet? Magan dokihoz JULI 29-re kaptam idopontot. Egy honapig nem ulhetek tetlenul:( mit ajanlotok?

2016. jún. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy gomba, de annyi ilyen kórokozó van, hogy biztonsággal csak egy tenyésztéssel lehet kideríteni.

Próbáltál más dokihoz is bejutni vagy ahhoz az egyhez ragaszkodsz? Lehet államiban hamarább tudnának fogadni vagy ha az sztk-ban megmondod mi a baj, akkor lehet fogadnak soron kívül is. Ezzel nem kéne várakozni ennyit. Ráadásul, ha most kezeled magad canestennel, akkor lehet a tenyésztés eredményét befolyásolja.


Esetleg nemibeteg gondozó is jó lehet. Ott is tudnak soron kívül fogadni, nem feltétlenül kell előjegyzés, ha olyan a rendszerük.

2016. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sztk-s dokival megjartam..bunko volt nagyon es megfogadtam h csak maganhoz megyek. Huvelyflora visszaallitotol bajom nem lehet igaz? Max segit
2016. jún. 29. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

azt elvileg kezelés után kell alkalmazni, de a lactinelle jó ilyen folyások kezelésére, de szerintem az csak akkor jó, ha nincs kórokozó csak szimplán felborult a ph-d.


nem tudom, hogy laksz, de ha pesti vagy akkor tudok ajánlani nagyon aranyos és figyelmes dokikat.

2016. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem kezelgetném magam mert ronthat a dolgon és a tenyésztés eredményét befolyásolja. Nekem ezt mondta a dokim anno. Illetve ilyenkor nincs szex még gumival sem mert a gyulladást, bacikat csak mélyebbre juttatja a makrósérüléseken keresztül. Valamint a párodat is kezelni kell.

Viszont nem feltétlen ragaszkodnék olyan orvoshoz aki ilyen esetet nem vesz előre. 1 hónap alatt megőrülsz! Bárhol segítenek ha elmondod mi a gondod és vannak jó orvosok, barátnőknél érdeklődj és soron kívül fogadnak max az időpontosakat kell kivárni. Feltétlen kell a partnernek is kezelést kérni!

2016. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem Candida tesztet es egyertelmuen kijott a ket csik! :( canesten kombi jo lesz addig amig nem jutok el nogyogyaszhoz??
2016. jún. 29. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy használ, de van akinek nem válik be.
2016. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!