Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halvány sárgás folyás, de nem...

Halvány sárgás folyás, de nem viszket, valkinek volt már hasonló tapasztalata? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre a bugyimban egy kicsit sűrübb fehéres-sárgás folyás-szerüt. De azóta nem volt ilyen, talán mintha egy picit sárgásabb lenne a folyásom a szokottnál. Nem viszket, nem csíp.Egyébként is erős a folyásom szerintem, de mindig fehér és normális állagú.Mi lehet ez?Tudom dokihoz kéne mennem,de mivel nem vagyok biztos benne, hogy probléma van és még amúgy is várnék pár napot gondoltam először megkérdezem, hátha volt már valakinek hasonló tapasztalata!

17/L



2016. márc. 19. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen mással is előfordul,ha picit szárad a folyás a bugyiban vagy tisztaságin akkor halvány sárgás lehet a folyás.
2016. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális.
2016. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!