Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy ettol nem lehet...

Lehet hogy ettol nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Mar kb. 2 eve van problemam a folyasommal ilyen szagos meg regebben mas szinu is volt.Anyam soha nem vitt el es soha nem kert idopontot egy nogyogyaszhoz mindig azt mondta hogy ker idopontot meg elvisz engem de azota se vitt el azt mondta hogy lehet hogy ez normalis es lehet hogy csak felfaztam, ettol felek hogy a folyasom miatt kialakult valami szovodmeny es lehet hogy emiatt nem lehet babam mert ezt olvastam itt a neten...Allitolag most megyek 5.-en a nogyogyaszhoz 14/l
2016. jún. 29. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valoszinü hogy problémad lenne ezen a téren ahoz hogy terméketlené válj drasztikusabb dolog szükséges! De ha szabadna egy személyes megjegyzésem: 14 eves korodban meg ne a gyerekvállalás legyen az a probelma ami aggaszt erre még böven lesz idöd!
2016. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem valószínű, hogy problémát okozna, bár érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz.


A felfázás pedig baciknak köszönhető, ha a hüvelyedbe átkerül akkor ott is problémákat okoz. Általában fordítva szokott lenni, a fenékből vagy a hüvelyből kerülnek át a húgycsőbe a nem odaillő dolgok.

2016. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!