Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 45 kg vagyok lehet ygy gyereke...

45 kg vagyok lehet ygy gyerekem? Vagy a vékonyaknak nehezebben jön össze?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kedves zolii97! Szerintem rossz a megközelítésed, ha férfi vagy, mindegy hány kiló vagy nem lehet gyereked :D
2016. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves zoli!


Nem, férfiak nem szoktak teherbe esni.

2016. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Mièrt ne lehetne? Nem csak a teheneknek van gyereke. A felesègem 47 kg, 159 cm es 2 gyermekünk van. Keves sùllyal legalább szüles utàn is formàs maradhatsz.
2016. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok,bátyám oldala ez
2016. máj. 19. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Tehát aki 47kg felett van, az már tehén. A csontváz feleséged biztos nagyon jól érezheti magát melletted.
2016. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Làttàl màr manapsàg terhes nőket? Nèmely ùgy elengedi magat a terhességre hivatkozva hogy az hihetetlen. Mi a felesègemmel mindketten az egeszsèges èletmòd hívei vagyunk, nem engedjük meg hogy eltunyuljunk.
2016. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
csak kár, hogy ilyen magassághoz ez a tömeg túl alacsony... :(
2016. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem túl alacsony, csak nem szokatlanul izmos, ami a legtöbb nőről elmondható, csak a legtöbb nőn több a zsírfelesleg. Teljesen jó számoknak tűnik, no persze, nem látom, de ennél kevesebb súllyal is lehet valaki egészséges s nem mindenki tud zsírt felszedni, ha akar sem. Vannak egészséges, de igen vékony nők is. Attól még nem csontvázak.


Persze az is igaz, hogy 70 kilóval sem feltétlenül tehén az ember :) Ennyivel még szálkás is lehet egy nő, elég könnyen. Magasság kérdése, még extra izmosság sem feltétel.


Kérdező (azt hittem, egyszerűen ilyen a nicked, senki nem tiltja meg egy nőnek, hogy zolii97 nickje legyen :) találkoztam már ilyesmivel. s pl. egy biológiailag nő androgüntől főleg nem csodálnám, de még ez se kell hozzá), nem a súly számít, hanem hogy mennyire kevés a testzsírszázalékod (meg kismillió egyéb faktor is van, persze). Ha 190 centivel ennyi valaki, akkor bizonyára már menses sincs rég, a test nem engedheti meg magának a szaporodás luxusát. Ha megfelelő a magasság, vékony az ember, de nem vészesen vékony, megvan az esszenciális zsír s talán több is, mindenesetre a test szerint OK, van menses és jól működik az ember, nos, akkor teherbe lehet esni. Nem tudom, nehezebben-e, de ha az egészséges testzsír megvan, mitől lenne nehezebb? Bár nem vagyok szakértő.

2016. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen van menstruációs, ugyanolya eséllyel esel teherbe, mint egy súlyosabb nő. Azért veszélyes a nők számára az alacsony testsúly, mert egy idő után, ha nem jutnak elég táplálékhoz, megszűnik a menstruációjuk, mert a testük nem tudja fenntartani azt a folyamatot.
2016. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy ehhez milyen magas vagy. Én is 45kg-os vagyok 22évesen, de mellé 157cm-es. Normál a BMI-m és van azért husi, ahol amennyi kell. Vékony vagyok de nem sovány! Ha túl sovány vagy akkor a tested ezt a funkciós kikapcsolja hisz rengeteg energiát tud felemészteni. Dokival már beszéltem erről és ha rendesen van ciklus akkor gond nélkül fog menni természetes úton. Nem baj ha az ember vékony, normálisan kell táplálkozni a terhesség alatt és ugyanúgy mozogni. Ha nem akkor először egy kis stimulálás jön, de lehet teázni, sportolni ennek érdekében mert jótékony hatása van a teherbeesésre.

Ha valakinek van túlsúlya neki még lehet nehezebb is mert gyakori a kezeletlen diabétesz, IR mögötte, amivel nagyon ritka a teherbeesés, sőt a ciklus maga, kezelés nélkül... persze soványaknak is lehet ilyen gondjuk, de a túlsúly gyakoribb, azt le kell adni hogy a szénhidrát anyagcsere helyreálljon, legyen ciklus, nehezebb kordában tartani a terhesség alatt. Szóval mindkét oldalnak van előnye-hátránya...

2016. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!