Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell odalenn szortele...

Mennyire kell odalenn szorteleniteni? Epilaljam, gyantazzam vagy borotvaljam?

Figyelt kérdés

Eddig nem annyira foglalkoztam ezzel de mar zavar..

Egyreszt mert sotet a szoron es pl vilagos furdobugyiba latszik es nem tudom hordani, masraszt mert van baratom es meg nem tortent semmi meg varni is akarok de azert eszembejutott ez is hogy mi legyen odalenn.

Bikinivonalamat mindig gyantaztatom.

Az lenne a kerdesem hogy ti mennyire szedutek le? Az egeszet vagy hagytok valamit es azt hogy?

Illetve mivel szeditek le?

Anya mondta hogy nem akarja hogy borotvaljam mert az viszket es nagyon megerosodik es azt semmikepp nem akarom.

Eddig olloval vagzam neha.

Fiuk, ti hogy szeretitek?

Annyira nem tudom hogy kene:D

Elore is koszi


2016. jún. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha birod epiláld vagy gyantázd szerintem, azt nem kell gyakran, és az elején full sima, de ha kicsit már brostásabb szerintem az se nagy baj. :)

Hány éves vagy?

2016. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A borotva és az ollóval nyírogatás ugyanazt csinálja, a bőr felett elvágod a szálat. Semelyik nem erősíti.


Én gyantáztatni szoktam, teljesen csupaszra mert nekem úgy kényelmes.

2016. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16 leszek

De atlagosan hogy szoktak a lanyok/nok? Egeszet leszedik vagy csak jobban bemennek a bikinivonalnal?

2016. jún. 29. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az egész puncim területét le szoktam borotválni, így mindenhol ugyanakkora lesz a szőr mérete, ha megnőtt. KB 1,5-2 hetente borotválom le az egészet. Ha csak egy részét szedném le, akkor a többi helyen hosszabb lenne a szőr, én meg azt nem szeretem. Barátomnak is jó így.

19L

2016. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pörzsöld le lángszóróval.
2016. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!