Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kéne ennem hogy nőjön...

Hippy baby kérdése:

Mit kéne ennem hogy nőjön legyen a mellem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és nincsenek melleim.Nagyon sokan piszkálnak miatt,deszkának hívnak stb...Az összes osztálytársamnak nagyobb melle van mint nekem és ez már nagyon zavar!

Nem tudom h mit kéne ennem.Nem lehet valami ételkiegészítővel rendbe hozni a problémám:?

Tudnátok ebben segíteni nagyon fontos lenne a számomra!

U.I.:a zöldségeket(uborka,paradicsom,hagyma,stb ) nem szeretem.

Előre is köszönöm!



2016. júl. 1. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ez így működne akkor sokan nem plasztikai sebészethez fordulnának.

lehet hogy csak későn érő tipus vagy. vagy genetikailag kisebb melleket örököltél.

A húgommak se voltak ebben a korban nagy mellei,most mégis az övé a nagyobb..

2016. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kis melleim vannak én már utána néztem mindennek. Ez sajna genetika. Nőni max akkor nől ha hízol, de ezt nem ajánlom , mert a has akkor is nagyobb lesz mint a cicid.

Egyébként rendesen fejlődsz? Gondolok itt testszőrzet normailtása, menstuációra.

2016. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon idegesítő!!! Könyörgöm álljatok már le ezzel a napi 10 hogyan növeszthetem meg a mellem 12-16 éves lányok!!! Ne ezen gondolkozz már még ilyen korban! Majd meg nő magától mert a női mell legalább 23 éves korig nő!
2016. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Itt nagyobb baj a zöldségek hanyagolása, ami a normális fejlődéshez kell. A mellméret meg lutri, ahogy a farok is.
2016. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz sok mindent tenni, a mell mérete első sorban az emlő mirigyállománytól függ. Természetesen a zsírszövet is meghatározó, de másodlagos. Nem kell aggódnod, ebben a korban én is el voltam maradva, és a mensesem is csak általános iskola után jött meg, de utolértem magam, és felnőtt koromra szép kerek melleim lettek. Utólag nem bánom, mert a velem egykorúaknak mostanra lóg a mellük, akikre irigykedtem, nekem meg még mindig kerek és feszes, padig 40 éves vagyok. Étkezéssel csak zsírpárnákat tudsz rá varázsolni, de az nem csak a melledre megy, hanem a hasadra is. Sőt oda a legjobban, szóval végül optikailag megint kisebbnek fog látszani mert lefelé szélesednél. Legyél türelmes, és elképzelhető, hogy mire nagykorú leszel, te fogsz szerencsésebben kijönni a dologból.
2016. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
CsirkeMELLet.
2016. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagy?

Pont,amit eddig,csak több zöldséggel. :-)

2016. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és ha zöldséget ennék,milyet kéne?
2016. júl. 1. 09:24
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

"felnőtt koromra szép kerek melleim lettek. Utólag nem bánom, mert a velem egykorúaknak mostanra lóg a mellük, akikre irigykedtem, nekem meg még mindig kerek és feszes, padig 40 éves vagyok."

Persze,mindenkinek lóg csak neked nem pedig szültél is biztosan 4 gyereket.;)

Nem kell a kamu,ráadásul ezzel azt sulykolod hogy akinek 40 éves korára nem szép feszes és kerek,az kevesebbet ér,miközben ez puszta fizika.

2016. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező,azért írtam ezt,mert 22-23 éves korodig nőni fog. Mindegy,mit eszel,nem ismeretes olyan étel/élelmiszer,ami kifejezetten növelné a mellet. Zöldségeket meg kell néha enni,rosttartalom,ásványianyagtartalom,vitaminok miatt. Nyugodj meg,nőni fog még .
2016. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!