Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy nagyobb...

Mit csináljak hogy nagyobb legyen a mellem? 21 éves vagyok és még mindig akkora, mint 13 évesen!

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
21 évesen olyan kérdést teszel fel mint egy 13 éves... nem csak a melled állt meg a fejlődésben. Mellesleg a mellméret számít az életben legkevésbé... szóval nem is értem miért nem mindegy mekkora. Foglalkozz értelmesebb dolgokkal.
2016. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, mekkora volt 13 évesen. Egyébként pénzt gyűjtesz és keresek egy remek plasztikai sebészt.
2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Lenyeg hogy segged legyen azzal meg lehet mit kerzdeni nyomas guggolni a terembe
2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, nem mindenkinek a nagy mellek jönnek be. Söt...

Szóval szerintem feleslegesen aggódsz. :)

2016. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hidd el, nem mindenkinek a nagy mellek jönnek be. Söt...

Szóval szerintem feleslegesen aggódsz. :)"



Ezzel sokra megy, ha aki neki bejön, annak pont a nagy mellek tetszenek.


Kérdező alkati kérdés, vagy megnő, vagy nem. Tenni semmit nem lehet, max. elmégy és megműtteted.


Ha hízol, lehet nagyobb, de ez kockázatos, mert lehet más is rondán nagyobb lesz. Ismerek lányokat, akik szerencsések, mert nagyon arányosan híznak, de van akinek meg akkora bele lesz, mint az állat és a melle fel sem tűnik mellette. Persze elve nem ártana tudni, hogy mekkora vagy, mert ha mondjuk 170 centihez vagy 45 kiló akkor nem csoda, ha nincs melled.

2016. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális (napi 5*) étkezés, napi 2-3 liter víz, heti 3 edzés, esetleg még úszás, ennyi a titok.
2016. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már nem nő a mell (kivéve a terhesség, szoptatás esete). Nekem is kb. 13 éves korom óta ugyanakkora de elméletileg ilyen 18 éves korig nőhetnek, utána már nem igazán.
2016. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nőnek egész életébe nő és kisebbedik, formálódik a melle. Pl hízásnál nőhet, fogyásnál csökkenhet, persze ezek nem szabályszerűek, függ alkattól is, terhességnél is nő, és maradhat utána nagy (nem feltétlenül lógós), elvégre zsírszövetekből épül fel, amik nem állandósulnak.

Én pl már 2 éve nem híztam és nem fogytam, de érzem hogy formálódott a mellem, viszont van olyan hét hogy úgy érzem mintha össze ment volna, van hogy keményebb lesz, van h nagyobb. 20 vagyok.

2016. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha korábban kérdezed, talán még lehetett volna mit tenni. Ennyi éves korra már elérte a végleges méretét.
2016. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit, akinek azok is elég nagyok amelyekkel rendelkezel. A nagyon nagy mellek amúgy a mindennapi életben szerintem nem praktikusak, maximum látványosak.
2016. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!