Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Chlamydia vagy hüvelygyulladás?

Chlamydia vagy hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Nagyon viszketek lenn és tegnap véreset pisiltem. Többször is kijött már hüvelygyulladásom heves közösülés után,de soha nem véreztem utána. Az új partneremmel most először feküdtünk le,pár órával később pár cseppes nagyon sötét vérzésem volt és utána jött ki két napra rá a viszketés és egyebek. Vettem rá Canesten Kombit,és azóta jobb kicsit,de aggódom a vérzés miatt,főleg hogy tegnap úgy tűnt hogy a húgyutamból jön. Chlamydiát kaptam el tőle,vagy csak egyszerű gyulladás? Degradáló kommentelők kérem kerüljenek,így is elég kínos...

2016. júl. 1. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű hólyaghurut egy kis bakteriális vagy gombás hüvelygyulladással. Heves aktus után elég gyakori jelenség. Ha nem múlik magától,nőgyógyász segíthet.
2016. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak pisiléskor van vérzés, magyarán a vizelettel, akkor húgyúti fertőzés ez a része. Fájni nem fáj? nem kell sokat menned pisilni, nem érzed úgy, hogy folyton ingered van? Mert ha igen, menj orvoshoz. Ha nem, megpróbálhatsz egy pár napos D-mannóz vagy tőzegáfonya kúrát a húgyrendszerre, de a viszketés miatt azért nőgyógyász nem ártana, főleg, hogy a partneredet is kezelni kellene, mert különben mindig újrafertőz majd.
2016. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj a húgyutam sem a pisilés,csak a tünetek alapján a chlamydiat és a hüvelygyulladást tudtam összerakni :(
2016. júl. 1. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Létezik olyan hogy túl durva közösüléstől begyullad a hüvelyem és a húgyutam is? Túl abszurdnak hangzik...de szerintem inkább elkaphattam tőle valamit
2016. júl. 1. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár óra után szerintem,nem jön ki semmi,ha el is

kaptál valamit....

2016. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hangzik abszurdnak...van ilyen.
2016. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!