Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok tamponról?

Tapasztalatok tamponról?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és ma jött meg, de sajnos holnap megyünk fürdőhelyre nyaralni. 2 éve jött meg először, és még nem használtam tampont, gondoltam érdemes lenne. Le tudnátok írni az első tamponhasználatot, féltetek kipróbálni, milyen érzés használni, megéri e? Nehéz felhelyezni, sikerül elsőre?

2016. júl. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukam anno ugy tanitotta, hogy guggoljak le es ugy helyezzem fel:) nem bonyolult, es semmit nem erzel az eg vilagon. Furdozes elott es utan is cserelj.
2016. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hónapokig nem mertem használni, de végül csak belevágtam, és elsőre felment. Nem fájt. Minit használj először, és cseréld mindig legfeljebb 6-8 óránként.
2016. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

24 éves koromig nem tudtam feltenni, annyira fájt.

Miután már nem voltam szűz, azonnal ment és azóta csak azt használok.


Egyébként guggolj le, vagy tedd fel a lábad a kádra, és úgy próbálkozz. Sok sikert!

2016. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromig amig szűz voltam sehogy sem sikerült felhelyezni mert fájt... Utána is csak úgy sikerült fekvő pozícióban hogy a tampont be kentem lubrikális zselével ezt gyógyszertárban vettem olyan síkosító szerű valami ami fiatal esetleg szűz lányoknak megkönnyíti a tampon felhelyezését... Néhány hónap eltelt és már nem kellett használni a zselét... A lényeg hogy mini tamponnal kezdj mindig legyen tiszta a kezed... Akkor a legkönnyebb felhelyezni ha van bőven vérzésed ha kevés akkor nehéz és meg sérülhet a hám.
2016. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 évesen jött meg először és kb egy évvel később mentünk nyaralni tengerpartra. Második nap megjött, így kénytelen voltam kipróbálni a tampont, hiszen bele akartam menni a vízbe. Nekem először még kb 10 percbe tellett, mire felszenvedtem. Utána leültem és nagyon fájt, végül rájöttem, hogy feljebb kell rakni. Kicsit kényelmetlen vagy inkább mondhatni fura érzés volt. Féltem kicsit, hogy nem ázok- e át. A kivétel kellemetlen volt, mert nem telt meg, de ugye fürdőzés után viszont ki kell szedni... Nekem megérte, hiszen tudtam fürdeni, így nem kellett a 35 fokos melegben a parton üldögélnem... 17/L
2016. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!