Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladasra kaptam...

Hüvelygyulladasra kaptam klipn d 100 huvelykupot es supplin nevu antibiotikimot.2. nap ha nem használ akkor nem is fog?

Figyelt kérdés
Trichomonas nevu fertozesre kaptam. supplinbol 1. nap be kellett vennem 4et majd ra egy hetre 4 et es utana egy hetre 4 et es mellette a kupot kell hasznalnom 1p napig. a 2. napnál tartok de a kulso nemi szerveim nagyon meg vannak duzzadva es pirosak a kupot pedog tegnap este alig tudtam felhelyezni mert belul is annyira szűk volt minden gondolom a gyulladas miatt. ez normális? van meg esely hogy a gyogyszertol helyre jon?

2016. júl. 2. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt nem fog történni még semmi. nekem a klion alapból olyan, hogy az elején ront a helyzeten és a végére javul valamelyest.
2016. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. szerintem nekem is ez lehet a dologban, mert gyulladtabb , mint mielőtt elkezdtem használni. Remélem segít,mert már kikészülök ettől.
2016. júl. 2. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, bocsi a zavarásért, de sikerült kigyógyulnod? Nekem is ugyanez a fertőzésem
2017. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!