Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiújuló bakteriális fertőzésre...

Kiújuló bakteriális fertőzésre megoldás?

Figyelt kérdés
Több hónapja tart, rengeteg alkalommal voltam dokinál, nagyon soknál. Gyógyszer után általában jobb kb. 1hetig úgy hogy közben flóra visszaállítás is történt többféle géllel,kúppal. Eredmény telen. Gomba, baktérium soha nem tenyészett ki, csak a mikroszkópos vizsgálattal állapították meg. Nincs partner aki visszafertőzön. Valaki valami ötlet? Reménytelennek érzem ezt a harcot. :(
2016. júl. 2. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Immunerősítésnél többet nem hiszem, hogy tehetsz, ha ilyen régóta nem múlik.

Természetes gyógymódokat próbáltál már? A gyógyszerekhez hamar hozzászokik a hüvelyflóra és egy idő után nem ér semmit.

2016. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én több hónapig fetrengtem a fájdalomtól, mert hólyaghurutom volt. Több mint 5 doboz antibiotikum zsinórban, olyat is adtak, ami a lépfenére való, de az se segít. Igen, én is reménytelennek éreztem magam, de aztán valami csoda folytán megjavultam, gondolom akkor jött ki az antibiotikum. Épp a kórházba kellett volna költöznöm, amikor elküldtek vizeletmintára, és teljesen negatív lett, hogy én mennyire örültem.


Nálam nem jött le, hogy hol van fertőzésed, hólyagban, vagy hüvelyben?


Nekem egy másik orvos ajánlotta, hogy betadine kenőcsöt oldjak fel vízben (ne sokat,.csak azért legyen mégis színe) és tőzegáfonyát szedek.

2016. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hüvely
2016. júl. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!