Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem nyálkás és izomláz...

A menzeszem nyálkás és izomláz szerű érzésem van a hasamban?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Egész hónapban fájt a hasam valószínű hogy gombás fertőzésem van-volt(gynoflort használtam a doki kérésére) de dokihoz nem tudtam elmenni. Tegnap megjött de azóta folyamatosan fáj kemény a hasam és izomláz szerű érzésem van pedig nem is tornázhatok. 9 éve szenvedek hasonló problémával mivel császárnál e-coli val fertőződzem es 6 évig feküdtem. De meg ilyet nem éreztem. Mi lehet a gond???
2016. júl. 3. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Még egy orvos sem tud látatlanban diagnózist felállítani, nemhogy az itteniek... Arról nem is beszélve, hogy azt kezelni is kellene. Nem tudsz elmenni orvoshoz? Hát nem tudom. Nekem az egészség mindennél fontosabb.
2016. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne ra keret mennek én de sajna sokba kerulnek a gyogyszerek de ha tudsz kolcson adni???

Nem mindenki teheti meg hogy orvoshoz jarjon. Az sztk-n nem fogadnak csak időpontra ami kb 3 honap a magan meg 10 felett van.

Szerinted???

2016. júl. 3. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Es mert is nem mesz el orvoshoz? Csupan ennyire erdekel a sajat egeszseged es esetleges szovodmenyei? MENJ ORVOSHOZ !


A nyalka meg egeszseges. Mindenkinek nyalkas a menzesze

2016. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivvaaan??? Nincs Tb-d? Mondjuk ha nem lenne, akkoris mehetsz. Ez hulyeseg, csupan beszari vagy es lusta! Ennyi... bocsanat. De felelotlen dolog , amit művelsz. Bánni fogod, de ne legyen igazam.:) jobbulasy
2016. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent nyitsd ki a pici szadat es mond meg szepen h nagyon fontos es surgos, akkor elobbre kapsz!
2016. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!