Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menzeszem?

Miért késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28-32 napos szokott lenni, ma a ciklusom 34 napos.Többet járok pisilni de nem egészségtelenül sokszor.Éreztem a menzesz jeleit amilyenek mindig vannak előző hétben de nem jött meg.A terhesség kizárt (2x voltam eddig együtt barátommal, használtunk gumit ami nem szakadt ki és nem csúszott le és barátom nem élvezett el aktus alatt mert nekem még fájt a behatolás). Milyen okai lehetnek annak ,hogy késik? 18/l

2016. jún. 24. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet, erre Google-n rá tudsz keresni. Most nem listázom ki, de a lényeg, hogy ennyi késés még semmi. Az is normális, ha egy hónap kimarad, hiszem nem vagy gép, lehet hiba a rendszerben.
2016. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A stressztől is lehet...
2016. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jelenleg nem stresszelek semmin csak ezen :ddd eh remélem nincs semmi gáz. Google.. rákerestem és csak olyan nők kérdéseit dobja ki akik gyereket akarnak szóval nekem az nem segít. lényeg a lényeg köszönöm a válaszokat (kérdező)
2016. jún. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!