Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynazol vélemény?

Csermak1998 kérdése:

Gynazol vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok,6 napja jött ki a hüvelygombám,először nem voltam vele dokinál,hanem vettem canesten kúpot és krémet,ami enyhítette,de nem múlt el teljesen...aztán 2 nap múlva elmentem nőgyógyászhoz,aki "kitakarított" teljesen és azt mondta,hogy most már rendben leszek,de ha nem múlna el még így sem teljesen,akkor váltsam ki a gynazolt meg kenjem tovább a canesten krémmel (ami egyébként szerintem nem ér semmit)..szóval,nektek mi a véleményetek a gynazolról?utána mennyi ideig nem tanácsos a nemi élet?mennyi idő után kezd hatni?..valahogy sürgősen rendbe kéne hozni magamat,mert 10 nap múlva mennénk wellnesshétvégére a barátommal:(

2016. júl. 3. 12:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!