Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam előrébb a...

Hogyan hozzam előrébb a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, olvasgattam is, de egyik se volt az igazi, mert nekem múlt hónapban késett legalább egy hetet. Viszont most előbbre kéne hozni. Ez mennyire okozna gondot? Mert 18-án megyünk nyaralni és kb 15-én jönne meg. Valami jo ötlet? 13/l

2016. júl. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod előrehozni.

Ezt csak akkor lehet, ha valaki fogamzásgátlót szed. Pl. tovább szedi és akkor nem jön meg. Vagy hamarabb abbahagyja és akkor korábban jön meg.

Neked 13 évesen tök normális, hogy össze-vissza jön még meg, ezért nem is tudod, hogy mikor fog megjönni, tehát, hogy minél kéne előbb megjönnie.

Lehet, hogy megint késni fog és akkor nem lesz meg nyaraláskor.

De úgy is ki lehet bírni a nyaralást. Gondolom, nem minden nap van meg nagyon. Csak az az 1-2 nap rossz nagyon, amikor a legjobban meg van.

2016. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a stressztől előbb megjön. De azt még ne kívándd
2016. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké tényleg ki lehet bírni, de nem hiszem hogy kellemes, itthon is szenvedek miatta, és nem a görcsök miatt (mert az szerencsere nincs, csak az elején) hanem az érzéstől..

Meg akkor hogy menjek strandra?

(Amikor megjott az első már tudtam hogy szörnyű nyaram lesz-.-)

2016. júl. 6. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!