Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A progeszteron hiány kinek...

A progeszteron hiány kinek minek tüneteket okozott?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Sok pattanás az állon.

Sokat jártam bőrgyógyászhoz, sose mondták, hogy ettől lehet. Meg a nőgyógyász sem mondta, nem figyelte az arcomat. Én sem gondoltam ilyenre.

Aztán kiderült, hogy van cisztám, miómám. Állítólag ezeket is okozhatja. Ez nyilván kívülről nem látszik. De ha korábban tudok róla, akkor talán megúszom a műtéteket.

Műtét után kaptam progeszteron tartalmú gyógyszert is, az arcom is megszépült. Mást egyébként nem vettem észre. Olvasgattam neten és még sok tünet volt, pl. hajhullás vagy töredezett körmök, bőr problémák. Nekem a hajam nagy egészséges, sűrű, fényes, a körmeim is erősek. A bőröm is szép, kivéve az állnál, ott volt nagyon gázos.

Ja és még annyi, hogy amikor ovulációs teszttel próbáltam megfejteni, hogy mikor van peteérésem, kiderült, hogy egyáltalán nincs. Ezt is okozza a progeszteron hiány, ovuláció nélküli ciklusokat.

2016. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!