Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabályos ciklus mellett...

Szabályos ciklus mellett progeszteron-hiány?

Figyelt kérdés
Érdekes lett a vérvételem eredménye: szabályos, 28 napos ciklusaim vannak, középidős pé-vel, de a progim alacsony a 21. napi vérvételnél. Van valakinek hasonló? Mit kapott rá? Szeretnék valami természetes megoldást, nem akarok rögtön hormontartalmú szert szedni.
2012. márc. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szabályos a ciklusom, mégis alacsony a progi szintem. Én nem kaptam rá semmit, próbáltam természetes szerekkel megemleni a szintet (barátcserje, premens...stb), de ezek nem segítettek. Mégis sikerült segítség nélkül teherbe esnem, csak sajnos nem maradt meg a baba (nem az alacsony progiszint miatt)....Attól, hogy még ebben a ciklusodban alacsony progiszintet mértek, az nem azt jelenti, hogy minden hónapban ennyire alacsony lesz....
2012. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

NAgyon sajnálom a babát... :(

Nőgyógyászt váltottam, ő kérte - korábban ugyanis már volt myomám, polypom, cisztám itt-ott... Tehát gyanús, hogy már korábban is gond volt ezzel... :(

2012. márc. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!