Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szünetében nem...

Fogamzásgátló szünetében nem jön meg?

Figyelt kérdés
Régebben Lindinette (nem biztos hogy így írják) tabit szedtem, semmi kedvem nem volt a szexhez, így orvosom tanácsára váltottam egy kisebb hormontartalmúra a Ditinell-te. Viszont ott csak 4 nap szünetet kell tartani, és hol megjön hol nem. Dokihoz nem szívesen mennék vissza, de majd úgyis kell, mert utolsó levél és nem szedek többet fog.gátlót. Valakinek volt már ilyen tapasztalata ezzel, vagy akármelyik gyógyszerrel? Válaszotokat előre is köszönöm, és még annyi, hogy nemsokára babát szeretnénk, ez befolyásolhat valamit a terveinkben? Nyilván ha elérkezik az ideje elmegyek nőgyógyászhoz egy általános vizsgálatra, a baba egészsége miatt.

2016. júl. 6. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

biztos,hogy csak 4 nap szünet kell? mindent a tájékoztató szerint csináltál?

elképzelhető,hogy terhes vagy. csinálj tesztet és irány a doki.

2016. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy 4 nap kell, ez valami új fajta, és arra is van külön tabi amikor meg kell jönnie. Tesztet mindenképp csinálok, de most nagyon nem örülnék neki, még nem lenne meg az egy év munkaviszonyom, és dohányzom is :S de persze ha jönni szeretne akkor jöjjön.
2016. júl. 6. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet annyira elvéknyítja a méhnyálkahártyád, hogy meg se jön, bár érdemes vele felkeresni a dokit. Nekem is 4 nap szünet van (Velgyn) de nekem mindig megjön időben.
2016. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van 4nap szünetes, de meg kéne jönnie, tesztet mindenképpen csinálj! Vagy hormonzavar vagy annyira leállított hogy nem tud felépülni méhnyálkahártya ha nem vagy terhes.

Várni kell azért vele fél évet kb, főleg hogy ha ennyire leépített akkor nehezen fog visszaállni a ciklusod! Kiürüljön, tisztítókúra se árt, plusz a dohányzást is érdemes elhagyni előtte.

2016. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem, nincs baba. A doki azt mondta, hogyha beszedem a mostani levelet tartsak szünetet. Amúgy is abbahagynám, szóval nincs probléma, azt mondta, hogy aki régóta szed tabit annál előfordulhat.
2016. júl. 7. 09:31
 6/6 A kérdező kommentje:
De hogy mitől, azt lányos zavaromban elfelejtettem megkérdezni :S
2016. júl. 7. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!