Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első levél fogamzásgátló 7...

Az első levél fogamzásgátló 7 napos szünetében is véd a tabletta?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hónap alatt még más módszerrel is védekezni kell a tabi mellett, mert szokja a szervezeted, ill át kell állnia... A második hónapban már kifejti rendesen a hatását.. Akkor már a szünetben is véd. Ez le van írva a gyógyszered beszélőpapírjára is szerintem....
2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb tablettánál csak az első hétben kell kiegészítő védekezést alkalmazni, tehát a 7 napos szünetben már védenek. Mit szedsz? És miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? A neten is fönn van, ha beütöd a gyógyszer nevét.
2013. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elhihetitek, nem vagyok idióta elolvastan mindedn tájékoztatót....de ez, hogy a 7 napos szünet után véd, e és kell e kiegészítő védekezés, hát pont nincs rajta :DD amúgy Belarát szedek..
2013. márc. 29. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs rajta... hát, a legbiztosabb, ha felhívod az orvosodat, vagy elmész hozzá.
2013. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!