Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rengeteg folyasom van, mit...

Rengeteg folyasom van, mit tegyek mar?

Figyelt kérdés

Szamtalan orvosnal voltam mimdig felirtak valamit.. mindig azt mondtak nem veszes. Blabblablaaa.. akkor mert nem tudnak meggyogyitani😠

Szoval.

Rengeteg folyasom van ami mar neha omlik. Ezert nem eleg a betet..tampont hasznalok mar szinte minden nap annyira folyok.

Igazabol ez az egy nagy panaszom van.

Most kiprobaltam a teafaolajat. Es minden hazi illetve patikai gyogymodot.

A teafaolajra azt mondtak kiszaritja a huvelyt..ja ugyanugy folyok.

Atatszo folyasom van ami neha ragacsos feher.

Annyi hogy eg meg a huvelyem,meg vizelesnel.

Nem merek a baratommal lefekudni mert ha igy folyok es meg benedvesedek.. hat nem erzunk majd semmit.


Ugy erzem soha nem gyogyulok meg😣


Mi tevo legyek?


2016. júl. 7. 12:15
 1/2 anonim válasza:
Ha pisilés közben éget akkor szerintem felfáztál, vagy tutibiztos hogy valami fertőzés. Teafa olaj helyett próbáld meg a kamilla teát. Egyébként lehet a melegtől van mert nekem is több most mint általában szokott lenni.
2016. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne szexelj amíg nem gyógyultál meg, a barátod is csak elkapná.


Menj vissza a dokihoz és kérd, hogy csináljon tenyésztést. Lemerem fogadni, hogy kihagyta és csak felírt valamit gombára.

Esetleg a bőr és nemibeteg gondozóban is próbálkozhatsz, ott talán alaposabbak.

2016. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!